| Darius50boss a întrebat:

Salut, ce părere aveți despre biosterol, ajuta la masa musculara și forță

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal, trasul de fiare făcut cum trebuie, ajută.
Ce spui tu, poate avea efecte adverse, atunci cand nu te astepti.

| Sekim a răspuns:

Tinand cont ca acest supliment alimentar promite multe si costa doar 10 lei pentru 36 de pastile, probabil ca nu. Dar, faptul ca e asa ieftin ne spune si ca poti incerca sa vezi daca are efecte sau nu. Pe langa asta, nu e un steroid, deci nu poate ajuta la hipersecretia de testosteron. Daca intr adevar are vreun efect, nu poate sa te ajute decat daca nivelul tau de tesosteron e sub limita normala, deci daca ai deficiente. Acum, incearca tu si vezi daca te ajuta, insa eu nu as recomanda.
https://www.nutriland.ro/products/biosterol-30-capsule