| RAY a întrebat:

Ce părere aveți despre acesta mini bicicleta fitness?

https://www.emag.ro/......DS4DNPMBM/

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Sincer nu pare o idee rea, dar problema este ca nu poti sa dai cu greutate la pedale cand esti focusat pe telefon sau monitor. Ori faci sport, ori nu mai faci.
Din cate vad din pozele de pe eMAG, daca stai pe scaun nu iti extinzi picioarele la maxim, deci in timp sa o ai probleme cu genunchii si nu o sa dezvolti corect muschii coapsei.

| RAY explică (pentru Mirel4412):

Stau pe spate si il pun mai in spate astfel sa intind la maxim genunchi

| RAY explică (pentru Mirel4412):

Multumec de informatie, are 6 nivele, am ajuns la puls 140 cu el

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

F buna, lucram picioarele in timp ce balotam 10 clatite cu Finettiwinking.

| RAY explică (pentru alina2k18):

Eu nu sunt cu clătitele nici cu fineti, mosoti e