| ElGreco88 a întrebat:

Ce parere aveti despre EGG PROTEIN de la Nutritech? am 1, 88 si 75 kg, as vrea sa mai acumulez cam 10 15 kg. M-ar ajuta acest supliment? daca nu ce imi recomandati? (am 18 ani )Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Niciun supliment nu face minuni... fara o dieta adecvata nu o sa vezi nici un rezultat iar banii ii dai degeaba.

Ca supliment iti recomand un gainer pe baza de proteina din zer ca sa il iei imediat dupa antrenament. Sau proteina din zer pe care sa o amesteci cu dextroza.

Iar seara inainte de culcare poti sa iei un milk&egg.

| cristi1505 a răspuns:

Daca vrei sa acumulezi tie nu iti trebuiesc proteine ci carbohidrati! Cumpara-ti un gainer(produs bogat in carbohidrati) mai bine si nu de la nutritech.La tine nu este problema numarul de proteine ci de carbohidrati.Nu te baza pe cei de la Nutritech doar pentru ca Dan Blaj le face reclama.Stai linistit ca el nu foloseste produse de la Nutritech.Cumapara mai bine un gainer de calitate cum ar fi Serious Mass de la ON.Dai un ban mai mult dar sti ca vei avea rezultate!