| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre El Clasico? Ati vazut ceva mai frumos de atat anul asta?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Singurul moment mai frumos decât meciul de aseară a fost memorabila zi de 29 noiembrie 2010 când F.C Barcelona i-a umilit pe „galactici" cu 5-0.
Doamne ce vremuri bune...

3 răspunsuri:
| FuNN a răspuns:

El Clasico ramane El Clasico acolo e footbal adevarat mereu in fiecare an Barca si Real sunt masinari de footbal ei fac magii cu mingea parerea mea e ca a fost extrem de frumos si mie cel putin mi-a placut extrem de mult.

| anonim_4396 explică (pentru FuNN):

De acord. Daca iti trebuie fotbal, te uiti la Barcelona - Real. Sincer meciul de aseara m-a uimit. Extraterestrii au fost fenomenali nu am putut sa respir calumea la cate faze au fost laughing.

| FuNN a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ai dreptate din minut in minut era cate o faza frumoasa ba un sut pe poarta ba un dribling dar nu mi-a placut cand faultau stricau din magia jocului.