| Escobar211 a întrebat:

Credeti ca George Becali ar mai putea lua marca Steaua? Spun asta deoarece sunt Stelist de mic si nu imi convine faptul nici ca Steaua este in liga a-4-a si nici ca in liga 1 exista o echipa cu numele FCSB care se da drept Steaua, voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai și dacă Becali recuperează marca Steaua nu tot fcsb o sa fie steaua? Aceeași jucători, aceeași antrenori.

| Escobar211 explică (pentru suntserios):

Ar fi bine, dar oricum nu mi se pare normal nu mai este comunism, fiecare Club trebuie sa aiba un finantator, nu sa apartina armatei.

| gigite a răspuns:

Si daca ai dreptate? Atunci, unde este legea?