| Saya_1767 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care joaca fotbal?

18 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ca sunt fete sportive, curajoase si dispuse sa munceasca! Numai bine!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

E bine ca o fata sa faca sport de performanta

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyTeenager a răspuns:

O parere buna, fetele care joaca footbal, au un corp frumos si au si atitudine, marea majoritate.

| Gorillaz a răspuns:

Depinde si cum joaca, si echipamentul lor, si bineinteles cum joaca laughing cum ar fi sa vina una si pur si simplu sa dea un sut? si sa fie imbracata cu haine stramte si sa aiba 100kg? laughing

| Ramonaaaa a răspuns:

Niste scumpelove struck.

| cristina107 a răspuns:

Sint slabute si arata foarte bine

| ioradu a răspuns:

Foarte bune

| WalterWhite a răspuns:

Bravo lor, daca le place e chiar super ok si majoritatea maietilor le considera mai de treaba si mai sexy.

| bogdan324 a răspuns:

Ele sunt mai baietoase

| birdie14 a răspuns:

Mi se pare un lucru chiar interesant si captivant.Adica in loc sa-ti petreci ziua prin mall-uri,buticuri s.a.,sau in fata computer-ului,ai putea iesi la un fotbal cu fetele.
Eu,sincer,chiar as incerca,dar nu prea ai cu cine, ca in ziua de azi fetele au doar fite si baieti in cap, nu si altceva.
Bafta.

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Mi se pare ceva distractiv. Adica ce numai baietii sa se distreze...si in plus este un sport

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Sunt fete care joaca fotbal. Nu ii nimic rau in asta. Eu sunt baiat si nu joc.

| Ronnii33 a răspuns:

Cavsunt slabe laughing)

| mymy_3187 a răspuns:

Foarte tare.eu am jucat in vara si am batut echipa cealalta. yoohoo.e bine.dc sa joace doar baietii

| Piticlic98 a răspuns:

Salut!
Cred ca nu e nimic rau in asta.
Am in clasa fete care joaca si joaca chiar ft bine.

| koorey a răspuns:

E ok.Nu e interzis ca fetele sa joace fotbalwinking

| ElleNa13 a răspuns:

E super OK! Sunt cele mai tari!