| seby27278 a întrebat:

Exista baieti care nu joaca fotbal? ce parere aveti despre ei?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu joc.

| mat31new a răspuns:

Eu joc fotbal dar nu sunt obsedat, joc fotbal cum joc un joc pe calculator sau orice alt joc (remi, carti, domino, etc...) nu ma uit la meciuri si nu tin cu nici o echipa.
sa vedem ce zic fetele de mine big grin

| Notty a răspuns:

Asa sunt ei.nu toti au aceleasi pasiuni.si nu trebuie sa radeti sau sa va bateti joc de ei pentru ca nu joaca fotbal.cu siguranta ca ei se pricep la altceva la care cei ce stiu fotbal nu se pricep.fiecare cu talentil si pasiunule lui.winking

| Notty a răspuns:

Asa sunt ei.nu toti au aceleasi pasiuni.si nu trebuie sa radeti sau sa va bateti joc de ei pentru ca nu joaca fotbal.cu siguranta ca ei se pricep la altceva la care cei ce stiu fotbal nu se pricep.fiecare cu talentul si pasiunile lui.winking

| seby27278 explică (pentru Notty):

Nici eu nu joc fotbal dar imi place sa alerg, sa ma dau cu bicicleta, iar la ora de sport niciodata nu joc fotbal cu colegii, sunt in clasa a 9 credeti ca ma va obliga profesorul sa joc fotbal chiar daca nu vreau?

Răspuns utilizator avertizat
| Notty a răspuns (pentru seby27278):

Ii poti sugera sa faci altceva in afara de fotbal.pana la urma ora de educatie fizica nu se bazeaza numai pe fotbal.winking

| NumaiPentruMine a răspuns:

Da.Eu nu joc.Si am o parere buna despre mine.

| justme94 a răspuns:

Pana la 12 ani am fost pasionat de fotbal. brusc nu mi-a mai placut deloc si nici inca azi nu stiu. am 17 ani acum, nu pot sa spun ca urasc fotbalul dar imi place voleiul foarte mult, fac jogging si antrenamente, desenez.Bineinteles, pentru ''baietii adevarati'' asta li se pare neobisnuit si chiar unii cred ca nu poti fii un ''baiat adevarat'' fara bere, mici si fotbal.

| nykolasoneboys a răspuns:

Da sunt baieti care nu joaca fotbal eu sunt de parere ca fotbalul este un sport pentru baieti.

| Grig970 a răspuns:

Ti se pare normal ca baietii sa joace fotbal? laughing) Eu de exemplu nu acord nici o importanta fotbalului deoarece fac basket de performanta de 6 ani si am rezultate!