| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fotbal-fete?

8 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Nu stiu ce sa zic pot juca si fetele dar sportul acesta este de baieti

| alexs99 a răspuns:

Este un sport total diferit fata de fotbalul practicat de barbati, jucatoarele au cu totul o alta tehnica si tactica.De multe ori este un joc spectaculos, mai ales ca in fotbalul feminin conteaza mai mult faza ofensiva decat cea defensiva.

| Crucified a răspuns:

N-am.

| BlueViP a răspuns:

E o forma a emanciparii femeii, aratand ca si fetele pot juca sporturi masculine. Eu personal sunt pro.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

E o activitate normală la care pot participa şi fetele. Atâta timp cât băieţii joacă şi ei de ce fetele să nu joace? Până la urmă, nu există vreo lege care să interzică ca fetele să joace fotbal.Asta e părerea mea! O zi bună! puppy dog eyes

| Svartedauden a răspuns:

Eu cred ca fotbalul e o tampenie de sport atat pentru fete cat si pentru baieti.

| anonimus99uu999 a răspuns:

Eu practic fotbal cu echipa liceului si e foarte tare. Demonstreaza ca nu numai baieti sunt buni la sporthappy

| TibciRo a răspuns:

Http://admf.co/? D6JLC5V