| lilian78 a întrebat:

Ce parere aveti despre fotbal

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hm e placut sa te uiti din cand in candlaughing mie imi place unoeri sa ma uit insa doar la scoala cand joaca colegii mei cu alta clasabig grin pentru ca sunt curioasa cine castiga si bine inteles ca imi sustin colegii xD

| DakotaRoyse a răspuns:

22 oameni care fug după o bucăţică de piele. Ce poate fii mai interesant de atât? Probabil miile de persoane care se şi uita la asta.

| Lluvia a răspuns:

Sincer
un joc aiurea
adica ce gasiti voi baietii interesant la faptul ca mai multi fug dupa o minge?straight face
absolut aiurea pentru mine laughing)

| TheCoon a răspuns:

Sportul rege! daca vrei sa vezi fotbal adevarat si nu scandaluri intra pe http://www.fotbal-faqs.blogspot.com/ suntem un grup de iubitori ai sportului rege si vrem sa promovam acest blog:). Poate ne ajuti in promovarea lui sau poate ne ajuti cu o sugestie.

| takeaway4love a răspuns:

O prostie, o porcarie, un nimic de sport