| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Ce parere aveti despre meciul Real Zaragoza 0 - 6 Real Madrid?

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Real are lotul mai puternic decat anul trecut si cu siguranta ii va pune probleme Barcelonei in campionat, cupa si uefa champions league.

2 răspunsuri:
| kjhfasgajhfsaf a răspuns:

Eu sunt sigur ca Real va castiga campionatul, are cel mai puternic lot din lume! Si victoria cu Zaragoza era de asteptat.

| BogdyBogdan a răspuns:

Mie unul mi se pare blat.(parerea mea) thinking etapa asta toate meciurile au avut scorurile asa de mari