| omulpaiangan a întrebat:

Ce parere aveti despre syntha-6 whey protein + 38g dextroza dupa antrenament?

2 răspunsuri:
| hgcl a răspuns:

O combinatie buna. Prima oara iti socotesti proteinele si carbohidranti care iti vin din alimentatie si dupa aia vezi cat mai trebuie sa adaugi din suplimente.
Pe kg ti-ar trebui 1, 2/2 g de proteina si carbohidranti 3/4 g/kg.
Din alimentatie sa nu iti lipseasca un complex de vitamine si nimerale.

| Catalinjr a răspuns:

Syntha-6 Edge matrice de proteine ultra-premium
Syntha 6 Edge se poate folosii pe timpul zilei sau al noptii.
http://www.culturism.net/concentrate-proteice/bsn-syntha-6-edge-1-8-kg.html