| Adr1aNNN7 a întrebat:

Ce parere aveti despre venirea lui Olaroiu la Steaua?

6 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Sa speram ca poate face ce a mai facut cu cativa ani in urma.
Doamne ajuta!

| blacklife997 a răspuns:

Mijto.daca nu campionatul macar cupa si europa league sa prinda

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Mie una imi pare bine pentru ca chiar e un bun antrenor si sper sa ramana mai mult timp.

| Alexxxxxxx a răspuns:

Vine degeaba ca se baga Bexali peste ellaughing). eu nu inteleg dc nu antreneaza Becali echiparolling on the floor)))) [daca se baga peste toti antrenorii]

| AGentulP a răspuns:

Eu Cred ca o sa pateasca asa cum a patit si Ando la Dinamo oh go on.
Nu va face nimica...

| alina01 a răspuns:

Foarte naspa