| Florin_7826 a întrebat:

Credeti ca Olaroiu va ramane la Steaua?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca va ramane, este un om inteligent. Mai ales ca stie ce l-ar astepta din partea patronului si ca nu poate castiga la Steaua cat castiga la arabi si fara atata bataie de cap. Numai bine!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

A spus ca nu va ramane
din cate am vazut pe site-urile de sport Olaroiu va semna cu echipa nationala
dar daca nu va merge la nationala va merge la al ain

Răspuns utilizator avertizat
| danypoli95 a răspuns:

Nare cum sa mai ramana din moment ce a semnat cu alta echipa si a spus oficial:nu raman la Steaua.

| madalin_7682 a răspuns:

Nu va ramane o sa plece dupa ce castiga cu dinamo finala cupei

Răspuns utilizator avertizat
| acid10 a răspuns:

Nu va ramane Primesc FUnda?big grin

| WalterWhite a răspuns:

Nu, el deja a semnat cu o alta echipa. Contractul este semnat! Poate ca ar fi ramas dar el a semnat contracut inainte sa stie ca vine sa ajute Steaua. Eu as fi vrut sa ramana ar fi facut un cuplu grozav cu Dica si cu restul echipei.

| Aisha a răspuns:

Nu. Deoarece se duce antrenor la nationala sau nu se intelege cu gigi becali care imediat dupa semnarea contractului se va comporta cu el f urat. big grinbig grinbig grin x_x sper ca te-am ajutat de fapt asta e parerea mea.

| DevilProject a răspuns:

Eu cred ca da pentru ca au obtinut victoria cu dinamo si cred ca Becali nu o sal dea afara dupa acel meci!
Bafta!

| Mariusik_2652 a răspuns:

Nu are cum sa ramana pentru ca a semnat cu alta echipa tongue

| Mariusik_2652 a răspuns:

Nu pentru ca a semnat deja cu alta echipa tongue