| GrigMatei a întrebat:

Ce parere aveti despre vitaminele Opti-men de la ON? A incercat cineva? Sunt bune?

12 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Am o parere foarte buna

| GrigMatei explică (pentru Cosmin86):

big grin imi comand si eu maine. Pe megaproteine si pe bodytimero am vazut ca nu mai au pe stoc, trebuie sa le caut pe altundeva

| Cosmin86 a răspuns (pentru GrigMatei):

Daca ai mai multi bani, ia animal pak happy

altfel, alea sunt cele mai bune

| GrigMatei explică (pentru Cosmin86):

Da ma gandeam sa iau dar am bani doar pentru alea deocamdata, mai avem in plan sa-mi iau un sac de serious mass sau ceva dar trebuie sa mai astept pana luna viitoare laughing) vacanta asta n-am mai luat nimic ca n-am mai avut ce, am fost plecat la tara si am avut noroc ca am avut ce sa mananc bine aici si am si o mica sala improvizata, m-am descurcat si eu cum am putut laughing)

| Cosmin86 a răspuns (pentru GrigMatei):

"am avut ce sa mananc bine", cand poti manca bine, nici n-ai nevoie de suplimente

| GrigMatei explică (pentru Cosmin86):

Da ai dreptate dar incepe scoala si intru de dupa-amiaza si imi incurca programu rau si nu cred ca o sa mai mananc asa bine. N-am decat sa imi iau caserola cu mancare la scoala laughing. Eu mancam la 8, 11, 1, 3, 6 si 8:50-9 si 10(1 l de lapte). Cand incep scoala sa zicem ca mananc la 7, 10, 11: 30-12, la 1 deja sunt la scoala, trebuia sa mai mananac pe la 3, la 6, de la scoala cred ca ies cel mai tarziu la 7, as putea sa ajung repede acasa sa mananac la 6 daca ies mai devreme, la 8 ma duc la sala, pe la 9 mananc etc. Nu stiu ce sa fac la 1 si la 3, sa-mi iau mancare cu mine?laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru GrigMatei):

Pai da, de ce nu-ti iei?

| GrigMatei explică (pentru Cosmin86):

Sar canibalii pe mine laughing))

| GrigMatei explică (pentru Cosmin86):

Nu se pune problema sa-mi ia mancarea dar se milogesc de tine sa le dai putin si se uita asa la tine.N-am de ales asa ca asta o sa fac.

| Cosmin86 a răspuns (pentru GrigMatei):

Poti lua cateva batoane proteice

| Wehes a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca pe mancare sar ''canibalii'' de colegi sa vezi cum sar pe batoane laughing
Am incercat eu, nici nu apuci sa-l desfaci ca : ''Ce-i ila, si eu vreau'' si cand te asalteaza vreo 4-5 trebuie sa le dai laughing
Foarte greu cu masa de la scoala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wehes):

Batonul e mai usor sa-l mananci pe ascuns, ca il mananci rapid si e mic, il poti ascunde in buzunar laughing