| Lie1 a întrebat:

Ce pastile/proteine conțin testosteron?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Testosteron se elibereaza cand facem culturism si cand facem sex

| Cosmin86 a răspuns:

Proteinele contin proteine, ATAT. De-aia se numesc proteine. Proteine = carne, peste, branza, oua, nuci/migdale/caju, etc.

Testoseronul e un hormon, e cu totul altceva.

| aXy99 a răspuns:

Nu stii ce sunt alea proteine si vrei testesteron? Gonadele tale contin (si secreta) testosteron. Daca puneai intrebarea la categoria "sanatate" as fi crezut ca ai probleme la testicule, cu productia de testosteron, dar postand la categoria sport imi dau seama ca s-ar putea sa ai probleme la cap laughing

| aXy99 a răspuns:

Http://www.steroizi.ro/

Te poti informa mai bine de aici. Atentie! Poti doar sa citesti despre steroizi (si nu numai), nu si sa cumperi. Steroizii sunt interzisi in Romania (exceptie facand cazurile in care ai prescriptie medicala).

| DannyQ a răspuns:

Odihna, recuperare, vitamina D. Ce proteine conțin testosteron laughing))) Vrei sa spui ce alimente favorizează producția de testosteron sau ce suplimente. Dacă vrei doar testosteron, bagă Nebido, nu e pastilă, este soluție injectabila, dar de preferat dacă chiar vrei sa ai măcar 21 de ani happy Sper că te-am ajutat.