| FURRIA a întrebat:

Ce performanţe a reuşit echipa de handbal feminin Oltchim Râmnicu Vâlcea în ultimele 2 ediţii ale Ligii Campionilor?

doua calificări în finală
două calificări în semifinale
două calificări în grupele principale

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cupa Campionilor - Semifinala, Locul 3
Cupa Campionilor - Faza a doua a grupelor, Locul 7

Mai multe afli aici :

http://ro.wikipedia.org/wiki/CS_Oltchim_R%C3%A2mnicu_V%C3%A2lcea

| FURRIA explică (pentru zdrangoi):

Anul acesta ce au facut?
doua calificări în finală

două calificări în semifinale

două calificări în grupele principale
care?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oltchim Ramicu Valcea a reusit in ultimele doua editii ale Ligii Campionilor doua calificari in semifinale dar au fost eliminate de ETO Gyor. Din pacate Oltchim s-a destramat sad. Funda?

| FURRIA explică:

Ce performanţe a reuşit echipa de handbal feminin Oltchim Râmnicu Vâlcea în ultimele 2 ediţii ale Ligii Campionilor?
două calificări în finală
două calificări în semifinale
două calificări în grupele principale

Asa suna intrebarea pusa de digisport la un concurs organizat de ei.
Deci sti sa raspunzi sau nu?

| zdrangoi a răspuns (pentru FURRIA):

Pai ti-am scris mai sus :
Cupa Campionilor - Semifinala, Locul 3 (deci o calificare in semifinala)
Cupa Campionilor - Semifinala, Locul 3 (a doua calificare in semifinala)

Deci doua calificari in semifinale in ultimile doua sezoane.