| SadBoyForever a întrebat:

Ce sanse credeti ca au fetele de la oltchim ca sa intoarca in retur joi calificarea cu cele de la gy0r?
Credeti ca mai au vreo sansa dupa ce au pierdut turul la doua goluri?
Adica, anul trecut cand au invins tot pe unguroaice cu 35-31 la valcea au pierdut la scor acolo.
Credeti ca se poate intampla minunea?
Eu am urmarit meciul tur si sincer sa fiu la cum s-a jucat cred ca alea noastre au scapat usor cu infrangerea la doua goluri diferenta?
Si inca ceva: cum vi se par performantele oltchimului din ultimii ani: au castiagt cupa cupelor si supercupa europei in 2007, au ajuns in semifinalele ligii campionilor in 2009 si 2012, iar in 2010 au jucat chiar finala; cum comentati aceste performante tinand cont ca la fotbal din 2007 nu am prea mai realizat mae lucru? Mai credeti in calificarea oltchimului voi?

1 răspuns:
| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Este o echipa buna cu siguranta se vor revansa si vor castiga meciul