| Goldenboy97 a întrebat:

Ce produs sa aleg Whey Protein (Pronutrition) sau Whey Pro (Naturalplus). Mi se pare mai bun la aminoacizi Whey Pro dar are multa dextroza si nu pot sa ma decid. Care ar fi mai bun?

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Whey-ul de la pronutrition! mult mai bun ca cel de la natural plus!

| Goldenboy97 explică (pentru florynmondialul):

Ms, de cand asteptam raspunsu`. happy

| florynmondialul a răspuns (pentru Goldenboy97):

Cu placere! spor la treaba!

7 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Pai whey pro are 8, 62 grame dextroza / servire. Eu dupa antrenament iau 100% Whey + 50 grame dextroza, deci 8 grame nu e mult.

Care dintre astea doua e mai bun, nu stiu ce sa zic, prefer sa iau 100% Whey gold standard de la ON, dai un ban dar stai in fata, bafta.

| Goldenboy97 explică (pentru NDC12):

Daca aveam bani imi luam whey gold, dar nu am asa ca trebuie sa aleg dintre produsule astea mai ieftine sad

| xFlorin a răspuns:

Parerea mea este Whey Protein.Bafta.

| NDC12 a răspuns (pentru xFlorin):

Si nu vezi ce intrebare a pus omu?, care dintre ele? Sau raspunzi si tu asa sa te afli in treaba, sa iei funda?

| xFlorin a răspuns (pentru NDC12):

Eu nu stau pe site-ul asta pentru funda ca tine, eu mi-am spus parerea incerc sa ajut si eu cum pot.winking