| MihaiN a întrebat:

Ce reprezinta pentru voi fair-playul? Cum arata el in sport si de ce credeti ca e nevoie de el? Care sunt cele mai frumoase dovezi de fair play pe care le-ati intalnit in sport, sau oriunde altundeva?

Răspuns Câştigător
| KhludCiprian a răspuns:

Fair play cred ca arata asa in sport:
http://www.dailymotion.com/......er-seen_tv

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cred ca cea mai frumoasa dovada de fair play din Romania a avut loc la o finala de cupa intre Steaua si dinamo cand Cornel Dinu a marcat cu mana la scorul de 1-0 pentru Steaua si arbitrul nu a observat, facandu-se 1-1; Dinu a mers la arbitru si i-a marturisit greseala, scorul a fost iar 1-0, apoi Steaua a castigat acea finala