| Adrianna17 a întrebat:

:*, daca ma puteti ajuta, am nevoie de cateva exemple din sport, de la fotbal pana la polo de exemplu, unde jucatorii au dat dovada de fair play thinking, in special baietii ar trebui "sa se priceapa" la asa cevahee hee, dar nici fetele nu sunt excluse :*. Va multumesc :*! [ Scuzati categoria ]

3 răspunsuri:
| alexandru123456alexandru a răspuns:

Uite cand mircea lucescu a dat un buchet de flori unei doamne arbitru care a jignit-o cu cateva etape in urma cand raul l-a consolat dupa autogolul lui banel nicolita cu real madrid funda?

| Bazileu a răspuns:

Costin Lazar, acum 1 an cand juca la FC Rapid, a refuzat un penalty pe motiv ca nu era acordat corect.

| vicaalinaatleta11 a răspuns:

Pai pot sa iti dau mai multe exemle: atletism,volei,inot, baschet, canotaj, gimnastica, baseball.