| anonim_4396 a întrebat:

Ce rezultate se pot obține din 300 de abdomene si 100 de flotări în fiecare zi timp de o lună?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea mari. Antrenamentul se face in trepte, gradual. Altfel muschii se obisnuiesc cu un anumit nivel si nu se dezvolta rapid. Mai mult, trebuie lucrati si ceilalti muschi pentru un corp armonios dezvoltat si trebuie facute antrenamente functie de nivelul la care esti acum si combinat cu un regim adecvat. O luna de zile (pana prinzi miscarea) ar fi bun un antrenor, un profesor de sport, etc.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce rezultate vrei cu prostia aia de antrenament?

Si de ce "in fiecare zi", muschii se dezvolta in zilele de pauza... daca ii lucrezi zilnic, ei CAND mai cresc?

Copil mic... apuca-te de sah