| yaseminnn a întrebat:

Dacă faci abdomene si flotari obti rezultate la slăbit?

Răspuns Câştigător
| xAnaSânzii a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jyQXQbFH3P0
Poftim :)! ..Am auzit că dă rezultate :)!

8 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Logic.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Weider):

Spune-mi si mie care este logica. Am si eu niste prieteni care fac abdomene in fiecare zi (300-400) isi distrug abdomenu, pana la urma au ajuns la ideea mea "Nu poti slabi prin abdomene, cu abdomene faci masa musculara (patratele) dar fara o dieta si putin cardio nu ai sa ai nici o data un abdomen "6PACK" sper ca s-a inteles"

| Weider a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Sper ca s-a inteles de ce ai tu internet, gasesti pe google foarte multe informatii, anatomie si fizica.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Weider):

Pai si tu ai internet si totusi ai spus ceva gresit si ilogic.

| Weider a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Aaa ok! Ma scuzati.

| deeyutzza94 a răspuns:

Da

| Aaaandreeeeeeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai eu fac cate 200 abdomene pe zi...se cam vad.

| Ncoleta14 a răspuns:

Nu sa obtii niste rezultate foarte mari pentru slabit, dar pentru un abdoment frumos dabig grin