| PirvuAnaMaria a întrebat:

Ce sa fac, cand am emotii la un campionat national de inot?

4 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Te dai la fund, dacaaa sti cum zac! laughing
Glumesc.Pai cam ce faci de obicei cand ai emotii. Te gandesti ca nu esti singurul in situatia respectiva, ca trebuie sa treci si prin asta, ca daca nu sti ce sa faci te iei dupa altii, iar in cazul tau te gandesti ca ai lume care sa te sustina si care va fi alaturi de tine oricare va fi rezultatul. Asa ca succes si sarbatori fericite!

| CoquineNoire a răspuns:

Gandeste-te ca bazinul e chestia uda in care poti sa intri si nu are cum sa ramana insarcinata.
bafta la scaldat!

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Nu te mai gandi atat la multime si tot restul gandeste-te ca inotatul este foarte important pentru tine si iti place foarte mult acest lucru iar restul lumii nu conteaza in acele clipe doar tu.
Craciun fericit! :*

| DinamoPCH a răspuns:

Trage aer in piept si gandeste-te ca esti cea mai buna happy Succes!