| Horatiu_Gabor_1974 a întrebat:

Ce sa fac? Fotbal sau Taekwoan-do? Nu stiu ce sa fac, sa aleg decizia corecta si vreau sa ma ajutati va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| laurentiutirei a răspuns:

Salut numai tu poti sa ei decizia corecta nu trebuie sa te lasi influentat de alti oameni nu conteaza ce iti spun eu de exp sa alegi trebuie sa alegi care din ele te face fericit si sa te simti bine.
daca vrei auto aparare sti ce sa alegi asta te va ajuta mai mult ca fotbal-ul, dar daca tu vrei sa faci fotbal alege-l sau fale pe ambele

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Numai tu stii ce iti place si pentru care ai talent.