| VladoiuDany a întrebat:

Ce sa iau inainte de sala,pentru a avea mai multa energie si motivatie de munca? funda, voturi

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Ia cu tine o gagica frumoasa

10 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Incearca un energizant..chiar daca poate nu are efect o sa tragi mai tare pentru ca ai impresia ca are efect.

| SpaNu88 a răspuns:

Daca ai peste 18 ani incearca no-xplode

| Laurretta a răspuns:

Energizante si cereale.

| Laugh25 a răspuns:

Colalaughing

| PTMLucian a răspuns:

Creatina efervescenta de la Nutritech

| Avasiloaie_Catalin_1997 a răspuns:

Cati ani ai? Intrebam doar asa... Oricum... Daca chiar vrei sa faci sala nu ai nevoie de o anumita motivatie.

| andrey910 a răspuns (pentru Avasiloaie_Catalin_1997):

Cum sa nu ai nevoie de o anumita motivatie ma? in orice lucru faci iti trebuie o motivatie, altfel nu il mai faci.