| VladCosmin007 a întrebat:

Ce sa iaunin loc de creatina? S-au dus alea 8 saptamani de consumat zilnic creatina, acum stau 2 saptamani pe pauza fara sa consum creatina. Dar tot iau glutamina si shake. Cemu ce sa inlocuiesc creatina? Eventual ceva pentru marirea masei musculare

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Cine ti-a spus ca trebuie sa iei doar 8 saptamani? laughing Faci tratament, ai luat doar pentru gust? laughing Corupul produce 1-2 g zilnic, daca esti sanatos, ar putea sa lucreze cu 5-6 g pe zi fara probleme. Bea 1 pahar de apa, 2 pe zi in plus daca ai crampe. Creatina se ia luni, ani nu cateva saptamani.

| VladCosmin007 explică (pentru N0xEterniS):

Scrie pe oroce site boss ca dupa 8 saptamani intense de luat creatina, se ia pauza cateva saptamani dupa care se incepe din nou cu creatina.

| N0xEterniS a răspuns (pentru VladCosmin007):

Nici pe departe, inceteaza sa mai citesti prostii romanesti, habar nu au astia.
Eu, personal am luat luni de zile, mi-a parut rau ca a trebuit sa intrerup sala, dar corpul era in perfecta sanatate.