| VladCosmin007 a întrebat:

Ce suplimente sa iau pentru cresterea masei musculare cat mai rapid?
Ma intereseaza ceva cu care pot combina shake-ul de proteine, glutamina si creatina.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mareste nivelul testosteronului printr-o dieta bogta in grasimii naturale

| Cosmin86 a răspuns:

Mai poti incerca oxid nitric. Eu am avut rez ft bune cu NO-Explode de la BSN

| mudokins78 a răspuns:

Ce înseamnă rapid?
Vorbim de ţesut organic uman, nu de pui de Crevedia injectaţi pentru Africa!,.

| mudokins78 a răspuns:

E bine!

| 1231242 a răspuns:

Ia un supliment mare "de ai rabdare" corpul uman construieste 50 de grame per zi.

| RAY a răspuns (pentru 1231242):

Cum adica construieste 50 de grame per zi?

| 1231242 a răspuns (pentru RAY):

Muschi

| RAY a răspuns (pentru 1231242):

Mai mult nu se poate? asta e maximul?

| 1231242 a răspuns (pentru RAY):

Pentru majoritatea oamenilor, pentru cei cu un genetic mai bun se poate dublu, chiar triplu.

| RAY a răspuns (pentru 1231242):

Deci indiferent de cate proteine mancat doar atat se creaza per zi, dar ce spui de testosteron un studiu a dovedit ca doar prin injectarea fara a se face culturism subiecti au crescut mai mai mult ca cei care faceau culturism

| 1231242 a răspuns (pentru RAY):

Se pare ca tu stii mai multe ca mine

| RAY a răspuns (pentru 1231242):

Mam documentat si eu dar ce spui tu voi face cercetari sa vad daca si cu injectarea unui nivel de 500 ml de testosteron tot atata creste masa musculara

| AndreiWeisz a răspuns:

Schimba proteina cu un gainer eventual.

| PIPER23 a răspuns:

Ti'ai enumerat singur suplimentele necesare cresterii in masa musculara.

| VladCosmin007 explică (pentru PIPER23):

Mai vreau ceva in plus