| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa mănânc si la ce ora pot mânca sa ma îngraș mai mult si mai repede?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic. O sa vina vremea cand o sa te rrogi lui Dumnezeu sa fii mai slab/a.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Pff nu cred

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mănânci echilibrat, nu ceva anume. Îngrășarea rapidă este nesănătoasă.

| Wr3nch a răspuns:

Mergi la nutritionist. Ce merge pentru mine, se poate sa nu mearga pentru tine.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu conteaza la ce ora mananci. Trebuie sa fii in surplus caloric pentru a te ingrasa. Cu cat esti mai mult, cu atat te ingrasi mai repede.

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Uau, in sfarsit cineva care gandeste pe tema asta....bravo. I ai zis corect

Răspuns utilizator avertizat
| RaduRobertRO a răspuns:

Daca mananci tot ce are calorii si nu le consumi te ingrasi. Cat de repede? Depinde de arderile interne, nu de vointa. Ai mare grija la IMC, sa nu ai probleme. Repede nu inseamna de multe ori si bine [ sanatos ].

| Alex1322 a răspuns:

Mananca 2 ciocolate pe zi si in 1 luna ai burta, dulciuri.