| PiCy12 a întrebat:

Ce se intampla daca te musca un caine?

Răspuns Câştigător
| Al3csik a răspuns:

Depinde ce caine te musca
-daca te musca unul de asta mic, doar te zgarie (de casa, domestic)
-daca te musca un maidanez sau unul asa pe strada, ar fi bine sa mergi la doctor sa faci un vaccin

9 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Daca esti muscat de un caine vagabond trebuie sa mergi la medic eventual vei primi injectii impotriva turbarii

| danni3l a răspuns:

Auzi ce sa faci merci acasa pui niste spirt sau ce ai din astea si pui acolo un bandaz.

| JustDolt a răspuns:

Pai.hmm.Te duci acasa, le zici parintilor ca te-a muscat un catel. Apoi ei te duc la spital si vine o tanti de la urgente si iti da o injectie(antirabic). Daca nu te duci sa faci acea injectie, cainele ar putea fi turbat si apoi e de raubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci buba si trebuie sa mergi neaparat la doctor.

| anna9999 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la doctor, nu ascunte rana daca te doare sau daca este cam mare.

| PiCy12 explică:

Aha multumesc mult, nu ca m-a muscat pe mine, dar pe un prieten da si voiam sa aflu pentru orice siguranta!

| Ioam a răspuns:

Te îmbolnăvești de rabie iar dacă nu mergi la spital riști să mori în 2 ore.

| TattoX a răspuns:

Se pot intampla mai multe lucruri. Daca ai fost muscat cel mai bine este sa te duci sa faci antirabicul.

| andrey12399 a răspuns:

Te dai cu pipi pe ranalaughingsau moriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
sau mergi si dai cu caca sau faci buba mergi la spital si vine un handicapat si zice
-ce faci ma cei monstru ala(buboii)laughing
-ie mata
-aaa ce faci u ma?laughing