| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Cand mergi linistit pe strada, si se intampla sa calci intr-un rahat, sau te musca un caine de picior, pe la spate, crezi ca te pune la incercare Dumnezeu sau a fost doar ghinion?

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Dacă te musca un caine de picior, pe la spate, a fost un foarte mare ghinion, nici nu ai habar, ce nasoale sunt vaccinurile care trebuie făcute!
De aia ar trebui stârpiți, toți câinii "comunitari".

11 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa te uiti pe unde calci.

| Angel0 a răspuns:

Sau esti ateu.rolling on the floor

| miradoniz a răspuns:

Mie chestii de astea mi se întâmplă când(pentru că)merg cam repede

| Bogdanux a răspuns:

Ironia sortii.

| ShowTim3 a răspuns:

laughingPentru aia care au zis ca e noroc sa calci in rahat... fratilor, nu vad nimic norocos la cineva care calca in ****, e un ghinion teribil, noroc e sa castigi la loto.
Sau aia cu vrabiutele care se caca laughing cand te nimereste o vrabie la de la 300m nu e noroc, e un ghinion teribil.
PS:E vorba ca trebuie sa te uiti pe jos, mai ales in Romania, ca daca nu esti atent patinezi, si despre caini, nu te musca asa aiurea (de obicei ) happy

| ZoeyMe a răspuns:

Sa calci in rahat este noroc laughing

| Banannie a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa ma muste un caine de picior pe la spate, pe moment nu am crezut nimic, dar apoi m-am super distrat la doctor cu asistentele cat ma curatau, deci a fost prilej de distractie. Cand calci intr-un rahat, toti cred ca vor avea noroc, chiar si eu, dar hai sa fim seriosi eu cred ca e o scuza a noastra ca sa mai scapam de situatia penibila in care ne aflamhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca-ti f.te unul un cutit in vintre ce crezi? e hoararea lui Dumnezeu sau a respectivului?

| tenshi261 a răspuns:

Pai uneori chestiile astea iti aduc norocwinking

| XSmokerxx a răspuns:

Pai,eu cred ca a fost doar ghinion dar faza cu rahatul a fost beeeetoooooon rolling on the floor.

| tiby256 a răspuns:

Pai chestia cu rahatul e noroc.asa stiam eu, dar la celelalte nu e nici ghinion ...si nuujt daca te pune la incercare Dumnezeu cu muscatura unui caine...