| ANONIMANON a întrebat:

Ce se intampla de exemplu daca Barcelona pica in cupa spaniei cu Barcelona B? Se joaca acest meci?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

In cupa da, s-ar juca meciul. In campionat n-au cum sa se intalneasca niciodata, Barcelona B neavand dreptul de a promova.

| alexs99 a răspuns:

Da, meciul se joaca, singura interdectie pe care o prevede regulamentul este aceea ca echipa a doua nu are drept de promovare in prima liga.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se joaca. Nu conteaza ca Barca B e academia.

Arunca o privire si pe canalul meu te rog! https://www.youtube.com/watch?v=kC7B3_koHyM