| MaYaElenaM a întrebat:

Ce sport ati vrea sa practicati?(de performanta)

10 răspunsuri:
| petertb a răspuns:

Luptele greco-romane.iti dezvolta toate grupele de muschi, iti folosesti creierul in timpul unei lupte mai mult decat la o problema de fizica, scapi de sindromul "a fi mamaliga".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pfff mi ar placea la nebunie sa practic innotul. din pacate nici macar nu stiu sa inot, dar imi place apa foarte mult

| Cosmin86 a răspuns:

Skandenberg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbal.

| Wehes a răspuns:

Culturism.
Dar momentan nu ma tine buzunaru, poate pe viitor daca am noroc.

| MassEffect a răspuns:

Eu as vreau sa practic culturism la nivel de profesionist insa este foarte greu si este foart scump, dar inca imi urmez visul cine stie poate reusesc.

| gabriela1hdbl a răspuns:

Eu practic handball* de 2 ani!

| WhyNot123 a răspuns:

Dupa parerea mea baschet deaorece cresti in inaltime si palma.Dar daca vrei sa rezisti in alergare si sa fii rapid recomand fotbal.

| Anonymmo a răspuns:

Eu ma apuc de MMA, visul meu, sa ajung in UFC, e al dracu' de greu, dar e visul meu.

| codru98 a răspuns:

Lupte greco romane. Cel mai bun sport