| C3L1 a întrebat:

Ce sport vi se pare interesant?(daca este cel pe care l-am practicat va dau funda)

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Tenisul.dar si fotbalulhappybig grin

| C3L1 explică (pentru Niiiicu):

Felicitari...am practicat tenis, atletism si fotbal...cum tu ai nimerit 2/3 primesti funda
Felicitari!

| Niiiicu a răspuns (pentru C3L1):

Multumesc,se pare ca avem gusturi comunewinkinghappy ceea ce e bine zic euwhistling

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul e cel mai interesant tongue Volley tot e unul bun

| Smokey13s a răspuns:

Baschet / Inot

| CHANELno5 a răspuns:

Handbalul. Nu e neaparat cel mai interesant sport, dar e cel pe care il practic big grin

| Brangspears a răspuns:

Karate

| MyhaiNeacsu a răspuns:

Atletism sau gimnastica! Dar cel mai fumos sport este HANDBALLUL!(parerea mea)