| anonim_4396 a întrebat:

Ce tehnici de skandenberg stiti?

4 răspunsuri:
| PhAeThoN a răspuns:

Te dai mai aproape cu umarul de adversar sau sa il lasi sa traga pana oboseste... Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru PhAeThoN):

Alea sunt tehnici? rolling on the floor

| Sk8ter_9356 a răspuns:

Nu stiu de e o tehnica sau nu dar uite cum fac eu si reusesc sa inving si baieti care ma depasesc la varsta cu 3-4 anihappy eu am 13 ani...cand va prindeti de mana ii strangi tare degetu mare, si iti pui toata forta pe degetul lui si tragi, daca te duce gandeste-te la un lucru pe care nul poti dezamagi sau ca a injurat-o pe maictahappy eu ashe fachappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sk8ter_9356):

E un fel de top-roll ce faci tu, daca ii si sucesti incheietura in jos atunci e high-hand