| Costreyn a întrebat:

Ce tot insista sa il puna pe boloni selectioner? de unde stie el ce fotbal mai e in Romania?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LittlePoppy a răspuns:

Poate ca e mai bine ca nu stie ce fotbal mai este in Romania. Ca fotbalistii nostri, numai fotbal nu joaca!
Sa tragi de timp in timpul meciului, si apoi sa stai sa speri ca greseste/pierde altul, ca sa castigi tu matematic, nu este fotbal!
Cei care castiga, castiga pentru ca joaca pe teren. Si joaca pana la ultima secunda.