| AvalohAlyn a întrebat:

Cine credeti ca ar putea fi un selectioner bun al nationalei Romaniei la fotbal si ca ar fi in stare sa ne califice la vreo 3 turnee finale?
Eu am 4 variantebig grinan Petrescu,Dorinel Munteanu, Mircea Lucescu sau un antrenor strain dar capabil.happy
Pe cine ati vrea la nationala ca selectioner?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Da, eu merg pe 2, Mircea Lucescu și Dan Petrescu. Dan Petrescu cu echipele de club în Rusia a făcute lucruri mărețe pe unde a fost și a antrenat. A fost foarte apreciat de ruși. De asemenea, Mircea Lucescu a fost stimat de ucrainieni realizând multe în Ucraina, câștigând Cupa UEFA, Campionatul.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Boloni sau Petrescu.