| DamiPapucii a întrebat:

Ce vreti sa faceti vara asta?
Scuz categoria :d

4 răspunsuri:
| βǿβǿ a răspuns:

Eu vara asta ma duc in tabara 10 zile \:d/ cu corturile day dreaming

nu mai am rabdare laughing

vara asta vreau sa ma odihnesc si sa nu fac nicio tema de vacanta laughing

| YoSiAtat a răspuns:

Vara asta voi face, sport! De ce ai pus intrebarea in categoria sport? Mai bine o puneai in categoria Dragoste si Sex. Vara asta voi face SPORT.

| GumzZz a răspuns:

Sa ma distrez app si eu imi scriu num asa (Yoanna) coincidenta laughing)

| RegalusDekaron a răspuns:

Am planuri mari... vreua sa dorm:X.si sa fac exact ceea ce simt, fara sa ma ascund de nimic nu-mi pasa ce cred ceilalti