| Allrc24 a întrebat:

Ce ziceti cine castiga anul acesta Europa League si Champions League? Dar Premier League? are Man City sanse la titlu? m-am saturat de unitedstraight face YNWA! Liverpool rullz!

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

In europa league Tottenham se va lupta cu Benfica si Psg pentru finala(parerea mea)
In champions league nu mai zic -sunt destule echipe favorite la castigarea trofeului-Fc Barcelona,Real,Man United,Chelsea,Bayern,Ac Milan
In Premier League Manchester United are prima sansa dar cu putin noroc City poate sa castige,dar sa nu uitam de Chelsea si Arsenal care si ele nu se vor lasa prea usor, Liverpool din ce am vazut in ultimul timp e in crestere, daca o va tine tot asa va prinde un loc de champions league

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Europa League - Manchester City sau Benfica
Champions League - Barcelona, Real Madrid sau Manchester United
Premier League - Manchester United sau Manchester City Funda?

| vladdd16 a răspuns:

Europa League - Tottenham H.
Champions League - Fcbarcelona
Premier League - Chelsea FC happy

| SimpluCosty a răspuns:

Europa league-Manchester city, champions league-real sper si premier league-Totterham sper

| Cheloo20cmRecords a răspuns (pentru SimpluCosty):

Manchester City joaca in acest an in Champions League

| cosy1997 a răspuns:

Europa league-shalke 04 sau man city, champions league barca sau real, premier league liverpool

| Adolescent a răspuns:

Primer Liga- Tottenham hotspurs(sunt sigur ca va fi pe locul 1, si pe tottenham nu o interesa europa ligue dar primier liga,)