| pascalau12 a întrebat:

Ce ziceti de Octavian Popescu stiti voi fotbalistul acela care o dat gol cu capul lui Atletico Madrid.

6 răspunsuri:
| Siyah a răspuns:

Pe unde mai antreneaza? Parca ultima oara era pe la Corvinul Hunedoara.

A facut parte din frumoasa echipa a lui Poli, cand au invins pe A. Madrid in 90 parca. A jucat si la Galati inainte, cand au batut pe Juve.

Un mijlocas bun, cum rar gasesti la noi astazi.

| pascalau12 explică (pentru Siyah):

Antreneaza la Marcel Baban la Jimbolia

| pascalau12 explică (pentru Siyah):

Si eu sunt un elev de al lui

| Siyah a răspuns:

Mult succes, cred ca esti si polist! happy

| pascalau12 explică (pentru Siyah):

Tin cu poli dinamo si barcelona

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Da,este bun jucatorul, se pare ca o sa antreneze la Corvinul Hunedoara, a fost un gol fain cu capul, in fine, jucator de 5 stele, bv lui, a muncit cu adevarat sa ajunga unde a ajuns