| SnYcK3rS a întrebat:

Cei care ati facut programul acesta pentru abdomen http://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag in cat timp ati avut rezultate? Ma refer la primele rezultate, cand au inceput sa se vada?

Cum trebuie lucrat? Dupa cat timp pot sa trec la lv 2? E eficient?
Oricum, sunt la al 4 lea an cand incerc sa-mi fac abdomenu sa se vada cat de cat, un mic contur si m-am gandit sa incerc si asta

Da, stiu trebuie si cardio, am incercat sa alerg dar in orasul meu, vai de capu lui, e plin e caini, alergi 20 de m, caine, inca 20-25 alt caine si n-am cum sa fac, recunosc, am incercat o saptamana am zis ca poate merge, dar prea multi caini si asta ma impiedica sa si alerg

Saptamana trecuta am alergat, in rest ( in general ) am fost atent la ce-am mancat si am facut si multe feluri de abdomene si degeaba, nu pot topi tesutul ala adipos, vai de capu meu, sunt un ratat, oricum :(

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alimentatia conteaza 90 %, exercitiile sunt cam degeaba

Răspuns utilizator avertizat