| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cei care sunt fani fanatici ai Premier League (ANGLIA). Astăzi în cazul unui rezultat de egalitate la FA CUP (CUPA ANGLIEI) dintre Manchester City și Tottenham Hotspur. Se trece direct la 11 metri (loviturile de departajare) sau au loc înainte de 11 metri și 2 reprize de prelungire a câte 15 minute?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Meciul e in EFL cup (cupa ligii Angliei), nu FA Cup. Se va trece direct la 11 m, s-au schimbat putin desfasurarile in pandemie

| ChangeMea a răspuns:

Desigur, mulți dintre voi iubesc fotbalul și adoră să urmărească diverse meciuri de fotbal și altele asemenea, dar în timp această activitate devine cu adevărat plictisitoare. Ce să faci în acest caz? Personal, pentru asta, încep să folosesc https://mightytips.ro pentru a crește interesul pentru un eveniment sportiv, deoarece atunci când pariați bani pe un meci, sunteți mult mai interesat să îl urmăriți! În plus, aceste sfaturi sunt foarte precise, astfel încât să puteți câștiga niște bani. Nu este minunat?