| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cei care sunteți Fani infocați ai echipei de fotbal CFR Q907 CLUJ. Care este in opinia mea cel mai bun 11 și cel mai bun antrenor pe care le-a avut CFR 1907 CLUJ?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan petrescu este cel mai bun antrenor pe care lau avut CFR.

| Catalin77945 a răspuns:

Pai daca e opinia ta, noi de unde sa stim.

| Catalin77945 a răspuns:

Totusi daca ar fi si opinia mea aici, as spune ca Dan Petrescu, dar la lot, lotul din anii 2008/2012 desi si cel actual este unul destul de bun

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică:

Este in opinia voastra. Îmi schima telefonul meu Note 10 Plus sensul exprimării cuvintelor. Si nu stiu de ce se intampla acest lucru foarte enervant!