| CPR a întrebat:

Ceva exercitii pentru partea inferioara a abdomenului, si cateva ponturi despre alimentatie va rog.

7 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=K5IVDUwofDU
Fa aceste exercitii zilnic, incearca sa le faci cat de corect se poate, in 2-3 luni vei vedea primele diferente. Alimentatia trebuie sa fie bogata in proteine si carbohidrati. Proteinele se gasesc din abundenta in: carne, oua, lapte, branza, mazare uscata, soia, fasole, masline verzi. Carbohidratii
se pot gasi in alimentele urmatoare : paste fainoase, paine, alimentele dulci (carbohidrati=zaharide), fructe dulci, ciocolata, miere, orez.

| dragosvalentin69 a răspuns (pentru DEBrown):

Nu trebuie facute zilnic! Abdomenul se lucreaza de 2 ori / saptamana.

| JokerV a răspuns (pentru DEBrown):

Esti pe langa nu se lucreaza in fiecare zi un muschi...

| DEBrown a răspuns (pentru JokerV):

Nu eu am zis asta, ci cel care a facut programul acela. Te-ai uitat macar la link? 8 minute pe zi nu cred ca este mult, este un antrenament lejer.

| JokerV a răspuns (pentru DEBrown):

Fugi ma de aici poate sa fie si 1 minut nu se lucreaza in fiecare zi

| Roxett a răspuns:

Http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html#tabs-2
exercitii foarte bune pentru abdomen.cat despre alimentatie incearca fara inghetata vara, redu painea de la toate mesele si mananca peste si sa nu mai mananci nimic dupa ora 19:00
Succes! funda/ :D

| dragosvalentin69 a răspuns (pentru Roxett):

E o prostie asta cu mancatul dupa ora 19. Ultima masa trebuie sa fie cu 2 ore inainte de somn.