| Ana213 a întrebat:

Stiti niste exercitii pentru partea inferioara a abdomenului eficiente? pentru ca m-a facut putina burtica

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face abdomene cit vrei pina nu arzi tot prin transpiratie nu faci nimic, Si la abdomene slabe sperante.Alearga omule, alearga ca-i cel mai la indemina si cel mai ieftin.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pentru abdomen intindete jos si bagati talpile sub pat, iti pui mainile pe langa cap si incerci sa te ridici de cat mai multe ori. Daca ai partener il rogi pe el sa iti tina picioarele.
Al doilea exercitiu pentru abdomen : stai intins pe spate cu mainile pe langa corp si incerci sa iti ridici picioarele sus care trebuie sa fie intinse si lipite unul de altul.

| gabriela_7862 a răspuns:

Abdomene si bicicleta si renunta la bauturile carbogazoase. eventual o cafea sau un ceai verde cu lamaie n-ar strica...mult succes!