| anonim_4396 a întrebat:

Ceva sfaturi pentru a nu mai avea bataturi pe palme atunci cand fac tractiuni la bara?
Please! Help!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Folosesti manusi.

| FineAsHell a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai bine e sa nu folosesti nimic. Cu timpul se va obisnui pielea, se va intari si nu te va mai durea.

| AlexandruDannu a răspuns:

Daca faci streetworkout trebuie sa te calesti, adica trebuie sa astepti cu timpul nu o sa ti se mai faca dar cel mai simplu i ati niste manusi care sa iti tina si încheietura pentru ca alfel o sa inceapa sa te doara si incheietura daca esti la inceput...sau pur si simplu ia o banda de scoci dar dinacela din panza si infasioaro pe bara si asa iti garantez ca nu vei mai avea probleme... sper ca te a ajutat raspunsul meu