| SadBoyForever a întrebat:

Chelsea o sa produca surpriza si o sa elimine pe Barcelona?
Eu zic ca da, pentru ca, daca joaca si in seara la fel de bine ca si in meciul tur nu are cum sa nu se califice. Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pafpap a răspuns:

Barsa va bate pe chelsea

| SadBoyForever explică (pentru pafpap):

Ai avut dreptatelaughing. Barca - Chelsea 2-1 dar Chelsea merge in finala ligii, oricum eu ma bucur ca Chelsea merge in finala ligii, poate asa le mai iese fotbalul din cap celor de la Barcelona laughing.

| hitman112 a răspuns (pentru SadBoyForever):

2-2 s-a terminat meciutongue

| justme0096 a răspuns:

Nu prea cred. Daca e ca mine dai funda la finalul meciului?

| SadBoyForever explică (pentru justme0096):

Barcelona - Chelsea 2-1 si Chelsea merge in finala Ligii Campionilor laughing ''Marea echipa'' a Barcei e eliminata rolling on the floor rolling on the floor!