| ronaldoedy2011 a întrebat:

Cine a castigat meciul dintre john cena si big show la samar slem meciul de acu 2 zile maI DEGRABA care ii adversaru lui cm punk la samarslam?

Răspuns Câştigător
| Ryder007 a răspuns:

AJ a hotarat sa faca un triple match pentru wwe championship in SummerSlam deci vor fi BigShow, JohnCena si CM Punk intr-un triple threat match.

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede că eşti fan Cristiano Ronaldo.

| 2PacKilluminati a răspuns:

Frate,nu ma intereseaza cine a castigat meciul dintre gion sina si big show si nici care e adversaru lui siem panc dar sa stii ca se scrie summerslam

| JokerV a răspuns (pentru 2PacKilluminati):

Se scrie summer slam dar in nici un caz gion sina

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru JokerV):

Si se scrie John Cena*, daca tot vrei sa corectezi pe altul mai treci pe la scoala si mai informeaza-te la tv sau pe net.

| JokerV a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Ba tu esti idiot uitate cum a scris el gion sina eu am zis ca nu se scrie asa e si normal ca jhon cena mai degraba uitate tu mai bine

| JokerV a răspuns (pentru JokerV):

John

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru JokerV):

Ahahaha laughing
Mai cresti.

| 2PacKilluminati a răspuns (pentru JokerV):

Bai jhon, mai ai de crescut pana sa ajungi sa intelegi si tu ironia unei propozitii.stiu engleza cat tot familionu tau la un loc.cred ca john cena e singurul cuvant pe care stii sa-l scrii corect.de curiozitate, cati 10 ani ai?

| JokerV a răspuns (pentru 2PacKilluminati):

Da ma da vaaaaaaaaaaad cat de bine scrii

| 2PacKilluminati a răspuns (pentru JokerV):

Deci am nimerit ca ai 10 ani.nu m-ai contrazis cu nimic.iti dau un sfat pretene.mai usor din clanta pe aici ca te faci de cacao.

| JokerV a răspuns (pentru 2PacKilluminati):

De unde sti ma tu ca am 10 ani te crezi smecher ca *** esti mai mare cu cativa ani pe aicii si gata esti smecher nu te mai caca atata pe tine ca nu ai motiv

| 2PacKilluminati a răspuns (pentru JokerV):

Smardoi doar pe internet, ca in real esti un nimic copile.ai dat vreun pumn in viata ta daca esti asa marw jmenar? cand dadeam eu cu pumnu tu te incaltai cu fesu pretene.

| JokerV a răspuns (pentru 2PacKilluminati):

Nu stau sa imi bat capul cu tine te caci degeaba pe tine ma nu ai motiv sa comentezi

| Ellena123 a răspuns (pentru 2PacKilluminati):

OMG "Gion Sina"?rolling on the floor
Omfgggggg frate invata in puii mei sa scriilaughing

| AAlleexxx a răspuns:

''samarslam'', ''gion sina'' si '' siem panc'' copii retardati laughing)))))))))

| 2PacKilluminati a răspuns (pentru AAlleexxx):

Chiar nimeni nu a inteles ca am scris gion sima si siem panc doar ca sa-i atrag atentia aluia ca a scris samarslem inloc de summerslam.Chiar asa batuti in cap puteti fi?