| User252426 a întrebat:

Cine bate? Liverpool sau Real Madrid?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Manu Neuer are momente cand o ia pe aratura si mai are aroganta insa ramane un portar exceptional fara de care nu poti castiga trofee importante, sezonul asta si in celelalte a avut niste interventii colosale, interventii care au tinut-o in joc pe Bayern in multe momente. Golul 2 al lui Mbappe a fost senzational, se vede clasa, e gol 100% de atacant pur sange, a vazul perfect bresa dintre bara si portar, a tras exact cand a trebuit, l-a asteptat si pe fundas sa se cracaneze si a bagat-o ca la biliard.

11 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ultimul gol al meciului Bayern-PSG a fost magnific.

| Drimmero a răspuns (pentru sabin89):

Gol la coltul scurt printre picioarele fundasului, 0 reactie pentru portar

| sabin89 a răspuns (pentru Drimmero):

Portarul ăla de la Bayern prea se crede imbatabil. Mă bucur când mai primeşte şi el câte un gol happy

| sabin89 a răspuns (pentru Drimmero):

E bun ca portar, incontestabil. Dar nu cred că e agreabil ca om. Părerea mea.

| Drimmero a răspuns (pentru sabin89):

Nemtii cand au avut arogante si-au luat-o, apoi si-au invatat lectia, asta e marele lor avantaj ca isi revin rapid.

| Drimmero a răspuns (pentru sabin89):

Manu Neuer are momente cand o ia pe aratura si mai are aroganta insa ramane un portar exceptional fara de care nu poti castiga trofee importante, sezonul asta si in celelalte a avut niste interventii colosale, interventii care au tinut-o in joc pe Bayern in multe momente. Golul 2 al lui Mbappe a fost senzational, se vede clasa, e gol 100% de atacant pur sange, a vazul perfect bresa dintre bara si portar, a tras exact cand a trebuit, l-a asteptat si pe fundas sa se cracaneze si a bagat-o ca la biliard.

| gabicoo a răspuns:

Foresta Fălticeni!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

România

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid merge mai departe.
Chelsea și Bayern.
Degeaba o bătut psg acum ca o vor lua pe coaja la ei acasă de la nemți.

| florin926481f a răspuns (pentru anonim_4396):

Sanse mari sa le dea bayern cu terenul in cap la Paris

| User252426 explică (pentru anonim_4396):

Dacă nu se vindecă jucătorii lipsă, va fi invers

| DenqOO a răspuns:

Real Madrid