| RAY a întrebat:

Liverpool sau Real madrid?

40 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Dintre cele doua prefer si vreau sa castige Liverpool.
Insa mie imi place Valencia si Arsenal
Tie?

| Drimmero a răspuns:

Liverpool,, asta e clar, hotii aia de la Real trebuia eliminati din sferturi.

| LoveSleep a răspuns:

Real, cu toate că speram ca Bayern să facă ceva. Dar ce poți să-i ceri unei echipe care joacă într-o ligă de nivelul celei din România. Antrenamentul celor de la Real e mai bun decât meciurile lui Bayern cu celelalte echipe din Bundesliga.

| Lostlyric a răspuns:

Da.

| RAY explică (pentru Lostlyric):

Serios?

| Lostlyric a răspuns (pentru RAY):

O intrebare total scoasa din context. Liverpool sau Real Madrid ce? Care echipa castiga? Care ne este preferata, care moare dupa prima Apocalipsa?

| RAY explică (pentru Lostlyric):

Nu vezi ca e la categoria sport? si ca cei care suntem suporteri stim despre ce vorbim

| Lostlyric a răspuns (pentru RAY):

Cred ca nu intelegi ca si eu stiu cine sunt aceste echipe si locul lor in clasamente oficiale si faptul ca atunci cand vine vorba de campionate, le urmaresc, in special pentru cantitatea de fair play. Intrebarea este scoasa pe de-a-ntregul din context. Si nici nu ai precizat ca este o intrebare exclusiv pentru suporteri. Te mai si iei de mine ca scaietul de chilot. Puteai sa precizezi ca intrebarea este exclusiv pentru fanii echipelor si...stiu ei de ce si ce inseamna.

| RAY explică (pentru Lostlyric):

Fata asta e finala ligi campionilor, normal ca stiu cei care sau uitat la meciuri despre ce intreb

| Lostlyric a răspuns (pentru RAY):

Fata, n-ai inteles nimic din ce incercam sa spun. 'bag picioarele. Renunt!

| RAY explică (pentru Lostlyric):

Fata hai ma nu te supara pe mine, tu cu cine ti?

| Lostlyric a răspuns (pentru RAY):

Nu tin cu niciuna. Insa dau toate sansele din capul meu Realului. Mai ales dupa meciul de astazi. Endoryuus, draga...mi-a fost dor de ciuda ta.

| RAY explică (pentru Lostlyric):

Bine ca am aflat parerea ta, te poti odihni in pace

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

Pe ce anume ciuda pisi? Ca nu ma prind.

| Lostlyric a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta numai tu poti stii. Altfel nu as intelege de ce mi-ai evaluat un raspuns nefolositor dat unei intrebari fara absolut nici o logica. Dar, pot si eu sa folosesc butoane si evaluari. Chiar daca nu sunt aici pentru ele. Pisi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

Basini. Nu am ce sa comentez mai mult. Toata lumea intelege intrebarea, numai tu nu. "Lasa-neee, lasa-neee ".

| Lostlyric a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai inteles intrebarea, de ce nu ai raspuns? Basinile sunt in capul tau atunci cand te crezi important evaluand in loc sa ajuti. Dar deh...din intunecimea mintii tale, ti-a iesit cel mai bun sfat pe care puteai sa mi-l oferi: sa va las.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

I-am raspuns deja de "n" ori ca Real Madrid e echipa mea preferata lui Ray. Nu ma simteam sa o zic si aici. Si daca ii spuneam tot era mai de ajutor decat un "da" amarat. Nu face pe inteligenta cu mine.

| Lostlyric a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca implori sa fii pus in genunchi si sa-ti ceri scuze...

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O data Barcelona era preferata mea, dar cum au fost eliminati aleg madrid, important e fotbalul sa castige, nu am fost suprins de meciuri, calitatea lor fiind slaba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

Nici in visele tale cele mai frumoase hahalero

| RAY explică (pentru Lostlyric):

Https://www.tpu.ro/......re-curios/

unde ai promova tu un site cu documentare?

| Lostlyric a răspuns (pentru anonim_4396):

Visele mele cu tine in ele se numesc cosmaruri. Norocul tau ca nu-mi pasa de existenta ta. Si "hahalera" este o adresare pentru companionii tai de rontait seminte.
Ca sa intelegi, de obicei nu intru in contradictii care nu duc nicaieri. Dar a fost fun oricum.
Iti doresc o seara placuta pe stadion.

| Lostlyric a răspuns (pentru RAY):

Pe toate platformele sociale: FB, Twitter, Instagram, Snapchat, bloguri, as ruga si prietenii sa-mi faca reclama etc. Nu m-as complica cu platforme mai mari si mai serioase pentru simplul motiv ca un site cu filme nu este legal decat in masura in care are continut de libera distributie (fara copyright). Daca este legal 100%, il poti promova mai peste tot: inclusiv Youtube daca detii un canal.

| RAY explică (pentru Lostlyric):

Multumesc de raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

Inteligenta ta da pe afara pisi. Ori nu iti pasa de mine ori ai cosmaruri cu mine? Sunt 2 chestii contradictorii. Hotaraste-te. Sau lasa, nu te mai face de ras mai mult de atat. Iti doresc si tie o seara placuta cu satra de pisici care o ai in casa :-).

| Lostlyric a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce te legi de nivelul inteligentei mele mereu. Probabil pentru ca este singura calitate de o detin ce te intimideaza. Si, oricum, prin comparatie, nivelul inteligentei mele este coplesitor. Vad ca insisti sa duci distractia pana la capat. Se pare ca nu te simti bine daca nu esti umilit in public. Iti voi da si un sfat de "fata batrana": cei destepti renunta in a discuta cu tine, nu pentru ca le pui capac gandurilor sau pentru ca vei castiga ultimul cuvant, ci pentru ca, in fata prostiei, cei destepti, renunta. Stiu ei mai bine de ce.
Sa-ti raspund si nelamuririi: norocul tau ca nu-mi pasa de existenta ta pentru a avea cosmaruri in care tu te poti afla.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

Iar ma iau de inteligenta ta. Daca erai inteligenta cum te laudai, renuntai rolling on the floor. "cei destepti renunta in a discuta cu tine, nu pentru ca le pui capac gandurilor sau pentru ca vei castiga ultimul cuvant, ci pentru ca, in fata prostiei, cei destepti, renunta"
Cand esti praf, mai te dai si mare. O da, unde era inteligenta aia coplesitoare a ta. Mor de ras.

| Drimmero a răspuns (pentru Lostlyric):

Intrebarea e mai mult decat evidenta, aici tu ai gresit, spre surprinderea ta.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Lostlyric):

Cam nervos fara motiv, era o intrebare logica mai ales ca nu suntem la scoala. Te-ai luat degeaba de el.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

CFR Pascani.

| BlueDark a răspuns:

Real Pool!

| Alexandru250201 a răspuns:

Real Madrid

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Nu sunt microbist, dar ii trimit unui prieten intrebarea happy

| Necunoscutu92 a răspuns:

Eu zic real

| Logann a răspuns:

Intrebarile adevarate!

| psycho123 a răspuns:

Real Madrid happy

| Manolachi_Marius_2000 a răspuns:

Liverpool ca urmatoru meci cu real e la liverpool acasa si liverpool a fost tare la real acasa

| MichaelTeach a răspuns:

Real Madrid fara indoiala.