| Florin9Florin9 a întrebat:

Cine credeți că va câștiga Champions league sezonul ăsta? (la fotbal mă refer)

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Probabil o echipa din Romania la cat de bine joaca echpiele noastre, cred ca luam si cupa liga campiinilor si uefa.

Probabil ca Real sau Barcelona sau Bayern, Barcelona e inca iubirea mea, prima, desi as vrea Barcelona

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Real/Barca/Bayern? Bwhahahaha

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Stai sa vad cate cupe are echipa ta

European[modificare | modificare sursă]
Cupa Cupelor UEFA[12] Cup Winner.png(1): 1993–94
Cupa Orașelor Târguri[12] Cup Winner.png(1): 1969–70
UEFA Champions League
Finalistă (1): 2005-06
laughing laughing

Barcelona mea

Liga Campionilor (5): 1991/1992, 2005/2006, 2008/2009, 2010/2011, 2014/2015[15]

laughing laughing laughing

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce legatura are intrebarea asta cu Arsenal? In locul vostru, al fanilor barca as intra cu capul in pamant de rusine daca ar auzi lumea ca as fi fanul lor, cele mai mari umilinte incasate le-a luat mizeria asta,, cu tot cu hotiile nesimtite facute, mediocritatea se alege de echipa asta!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Macar sa castigati si voi o data na sa veniti la masa noastra ca asa sunteti buni de clovni

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Liverpool-Varza 4-0...v-au batut acolo unde doare cel mai tare, cea mai mare echipa a Angliei si-a batut joc de cei mai mari pacalici ai Spaniei!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Dar nu era echipa ta

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dupa cunostintele si interesul meu in domeniu, sunt sigur ca o echipa va castiga.

| Drimmero a răspuns:

Nu m-as mira sa castige iar Liverpool UCL, ei pleaca cu prima sansa fiind campioana en-titre,, judecand si cum arata celelalte echipe, ei si City arata cel mai bine, Ateltico o sa fie o surpriza frumoasa si va junge iar departe, iar Juventus se va redresa si probabil PSG aratand bine si ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca Chelsea, dar cred ca Liverpool. happy

| Clytia a răspuns:

Cred că tot Liverpool, deși ar fi de preferabil altă echipă.